مزایای لاغری با بوتاکس معده

مزایای لاغری با بوتاکس معده


اگر مطالعه این مقاله رو انتخاب کردید احتمالا بدنبال جمع آوری اطلاعات در خصوص مزایای تزریق بوتاکس معده هستید.
در این مقاله مزایای لاغری با روش تزریق بوتاکس معده و دلیل انتخاب این روش لاغری سریع رو برای شما توضیح میدهیم پس با ما همراه باشید.
جدیدا شاهد افزایش جراحی برای لاغری و کاهش وزن هستیم، زیرا مطالعات بالینی انجام شده تا به امروز نشان داده است که درمان دائمی مشکل چاقی با ورزش و رژیم دارویی بسیار دشوار است.
خیلی از افراد کاندیدای مناسبی برای جراحی لاغری نیستند  و یا واجد شرایط برای بیهوشی عمومی جراحی نیستند به هر حال راه حل هایی برای افرادی که نمی خواهند و یا نمیتوانند جراحی کنند هست.
حتی ممکن است اضافه وزن افراد خیلی زیاد نباشد و کاندیدای مناسبی برای جراحی نباشند.پس برای لاغری چه راه حلی برای این دسته افراد هست؟

 

فرم مشاوره رایگان تزریق بوتاکس معده در کلینیک گوارش سپید

تزریق بوتاکس معده یک روش نوین و بسیار محبوب در جهان است.در ادامه دلیل محبوبیت و پر طرفدار بودن این روش را خواهیم گفت.
کلینیک گوارش سپید دارای سابقه حرفه ای و پزشکان فوق تخصص برای تزریق بوتاکس معده می باشد.

مزایای بوتاکس معده عبارتند از:

با کمک روش بوتاکس معده، این امکان وجود دارد که بیماران با خلاص شدن از شر 40 درصد وزن اضافی در مدت زمان کوتاه 6 تا 9 ماهه به وزن ایده آل برسند.

حل مشکلات مربوط به بیماری چاقی

علاوه بر این، پیشرفت قابل توجهی در درمان سایر مشکلات مرتبط با چاقی حاصل شده است.
در این روش از آنجایی که بوتاکس در نواحی مربوطه معده که هورمون گرسنگی را تامین می کند تزریق می شود، بیماران کاهش اشتها و احساس سیری طولانی مدت را تجربه خواهند کرد.
تاثیر عمل بوتاکس معده که به طور متوسط 4 تا 6 ماه طول می کشد، هیچ خطر، عوارض و عوارض احتمالی ندارد. بیماران می توانند بلافاصله پس از درمان مرخص شوند.
هدف پزشکان رسیدن به وزن ایده آل در عرض 6 تا 9 ماه پس از عمل بوتاکس معده است.
بوتاکس معده را می توان دوباره برای بیمارانی که نمی توانند به وزن ایده آل برسند استفاده کرد تا اطمینان حاصل شود که کاهش وزن در این دوره ادامه دارد.
بلافاصله پس از تزریق بوتاکس معده، کاهش قابل توجهی در گرسنگی و اشتها مشاهده خواهد شد. این اثرات پس از 1 هفته به اوج خود می رسد و تا 6 ماه ادامه می یابد. با این روش می توان در مدت زمان کوتاهی به وزن ایده آل رسید.

تزریق بوتاکس معده برای لاغری
تزریق بوتاکس معده برای لاغری

بوتاکس معده جراحی نیست

روش تزریق بوتاکس معده یک عمل جراحی نیست. این یک روش آندوسکوپی است.
در طول بوتاکس معده هیچ برشی روی بدن شما اعمال نمی کنیم. بنابراین بوتاکس معده یا بوتاکس معده خطرات عمل جراحی چاقی را شامل نمی شود.
دارای بیهوشی سنگین و طولانی مدت نیست پس عوارض بیهوشی را تجربه نخواهید کرد.
یک روش ایمن و بی خطر حساب می شود. هیچ گونه خون ریزی و بخیه ای نخواهید دید.

اثر گذاری سریع بوتاکس معده

بوتاکس معده (بوتاکس معده) اثر خود را در 3 تا 4 روز نشان می دهد. بیمار احساس کسل کننده ای در معده خود، کاهش اشتها و گاهی درجاتی از یبوست را تجربه می کند. پس از تزریق موثر بوتاکس معده، نیاز به میان وعده کاهش می یابد.

بوتاکس معده برگشت پذیر است؟

پس از مدت اثر تزریق بوتاکس معده که 4 تا 5 ماه است، فواید آن پایان می یابد، بنابراین تزریق سم بوتولینوم معده (بوتاکس معده) هیچ اثر برگشت ناپذیری برای بدن ندارد.
نیاز هست جهت نتیجه دهی عالی رژیم غذایی پس از تزریق بوتاکس معده را رعایت کنید.
در کلینیک گوارش سپید پس از انجام تزریق بوتاکس معده پزشک فوق تخصص گوارش دستور العمل های مراقبتی را به شما ارائه خواهند داد و اصلا جای نگرانی نیست چون مشاوران و پزشکان مرکز تزریق بوتاکس ما همواره در کنار شما هستند.

فرم مشاوره رایگان تزریق بوتاکس معده در کلینیک گوارش سپید

دریافت مشاوره سپید

بدون درد و استفراغ بعد از تزریق بوتاکس معده!

تزریق بوتاکس معده (بوتاکس معده) در مقایسه با سایر روش‌های کاهش وزن غیرجراحی که بالون داخل معده نامیده می‌شود، در اوایل و اواخر دوره پس از عمل باعث ایجاد گرفتگی یا استفراغ نمی‌شود.

در مرکز تزریق بوتاکس کلینیک گوارش سپید روزانه بیش از حداقل ۳ مورد تزریق بوتاکس معده انجام میشود که خوشختانه تمامی مراجعین ما رضایت کامل از این روش لاغری سریع رو دارند.

مرجع : drcankaraca.com

سخن پایانی :

انتخاب بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس معده و تحقیق در مورد مرکز تزریق بوتاکس معده بسیار مهم است.
ما در کلینیک گوارش سپید همیشه پاسخگوی سوالات شما هستیم تا بهترین تصمیم و نتیجه دهی برای کاهش وزن و تناسب اندام را داشته باشید.

شماره تماس مشاوره رایگان :
۰۹۱۲۰۱۶۵۷۰۳
۰۲۱۸۸۵۹۶۳۲۵
۰۲۱۸۸۰۹۰۵۸۳

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *